Trénuj spolu so mnou

CHUDNUTIE, NABERANIE, VAŠA VYSNÍVANÁ FORMA? Ste na správnom mieste!

Knižnica videí

Z DETSKEJ IZBY NA SVETOVÝ TRÓN

Vďaka kvalitnému pohybovému základu, tvrdým tréningom a odhodlaniu sa mi podarilo dosiahnuť krásne športové výsledky a vybojovať významné ocenenia vo svete fitness, medzi ktorými boli aj vzácne kovy na medzinárodných súťažiach, ako sú Majstrovstvá sveta.

KURZY

Handbalancing

STOJKA NA RUKÁCH VIAC AKO 30 TRÉNINGOV

 • metodika
 • postupy
 • strečing
 • správna technika ako základ
 • technické a posilňovacie cviky

MINIMÁLNA POTREBA POMÔCOK

CIELE:
 1. STOJKA
 2. VÝTLAK DO STOJKY
 3. STOJKA NA JEDNEJ RUKE

TRÉNINGOVÁ + EDUKAČNÁ ČASŤ

KALISTENIKA

CVIČENIE S VLASTNOU VÁHOU VIAC AKO 156 TRÉNINGOV

 • ZAČIATOČNÍK / POKROČILÝ / MASTER
 • viac ako 9 mesiacov tréningu
 • rozvíjanie  sily
 • príťahová sila + tlaková sila
 • sila jadra + sila dolnej časti tela

MINIMÁLNA POTREBA POMÔCOK

CIELE:
 1. SILA
 2. SVALOVÝ OBJEM
 3. FYZICKÁ KONDÍCIA

TRÉNINGOVÁ + EDUKAČNÁ ČASŤ

FLEXIBILITA

ZÁKLADNÁ KONDIČNÁ ZLOŽKA VIAC AKO 10 TRÉNINGOV

 • ovládnutie svojho tela
 • brána do sveta pohybu
 • techniky a typy strečingov
 • ohybnosť
 • mobilita kĺbov

MINIMÁLNA POTREBA POMÔCOK

CIELE:
 1. ZÁKLADNÁ POHYBOVÁ VÝŽIVA
 2. ZVÝŠENIE ROZSAHU POHYBU
 3. ŠNÚRA, MOSTÍK, ROZŠTEP

TRÉNINGOVÁ + EDUKAČNÁ ČASŤ

Cvičenie na gymnastických kruhoch.
 • 3x MAJSTER SVETA
 • 4x MAJSTER EURÓPY

 • 4x MAJSTER SLOVENSKA

 • 2x VICEMAJSTER SVETA

Moje meno je Michal Barbier a od detstva sa aktívne venujem pohybu. Pohyb ma najprv začal fascinovať cez pouličnú disciplínu s názvom Parkour. Pomocou Parkouru som sa dostal k ďalším disciplínam ako sú Freerunning, Street workout, Kalistenika a Handbalancing. Jedná sa o disciplíny, ktoré rozvíjate za pomoci vášho vlastného tela a tvorivosti. Tieto pohybové umenia, mi pomohli vybudovať estetické telo, plynulé akrobatické prvky, vyššiu pohyblivosť, silu a flexibilitu. Pomocou správnej techniky a disciplíny to všetko dokážem naučiť aj Vás!

 

Každá zmena je na začiatku ťažká, v strede zložitá a na konci úžasná… – Michal Barbier

 

Vo všetkých kurzoch je aplikovaná metodika, ktorá pomôže ako začiatočníkom tak aj pokročilým športovcom.

Dal som si záležať na tom aby si každý našiel to svoje.

V kurzoch nájdete tréningové + edukačné materiály rozdelené do rôznych levelov s inštrukciami aký level si zvoliť ak Vám to nebude jasné.

To záleží od kurzu, ktorý si sprístupníte. Vo všeobecnosti sa ale jedná o veľmi nenáročné disciplíny na podmienky a priestory.

 

HANDBALANCING: zem + stena
FLEXIBILITA: karimatka + expandér + palica, + yoga block (nie sú 100% nutné)
KALISTENIKA: začiatočníci = zem + stena, pokročilejší = hrazda + bradlá

 

V kurze vysvetlujem užitočné pomôcky ku kalistenike ako napríklad, gymnastické kruhy, expandér, externé váhy alebo opasok.Všetko ale záleží od vášho výkonnostného levelu a cielov, ktoré máte.Vždy sa dá ale veľmi zaujímavo zaobísť bez špeciálnych podmienok ako sú napríklad fitness centrá.

 

V kurzoch vás učím aby ste vedeli odcvičiť kdekoľvek ste a tak neboli otrokom fitness centier. Naše telo je naša posilňovňa a mojou úlohou je vás naučiť ako s ním cvičiť.

Čo sa týka fyziológie tak určite áno. Muži sú prirodzenejšie silnejší a ženy flexibílnejšie. Nie je to pravidlo,ale vo všeobecnosti to platí. V stojke a kalistenike ženy budú pravdepodobne bojovať so silou. Pre mužov bude naopak výzva dominovať vo flexibilite. Každý máme svoje “esá” a svoje slabšie stránky, ktoré ak si uvedomíme tak ich vieme využiť a nedostatky dorovnať.

 

V metodike kurzu si ženy aj muži potrebujú prejsť všetky kroky uvedené v kurzoch aby sa dopracovali k vyššiemu výkonnostnému levelu. Preto by som vôbec nerobil rozdiel medzi pohlavím, v tréningu stojky, flexibility alebo sily. 


Každý máme telá s tými istými kosťami, sústavami, metabolizmom etc. Samozrejme, že niektoré znakyú sú odlišné máme ale tú istú anatómiu a fyziológiu.

To je veľmi individuálne. Záleží to od počtu ktoré programov si zvolíte.

 

Ak ste začiatočník, 3x tréningy do týždňa v rámci jedného kurzu je minimum.

Čím viac sa budete zlepšovať tak tým častejšie bude potreba trénovať.

Je potrebné stanoviť si jasné ciele a na základe ich si zvoliť kurz, v ktorom budete mať jasne vysvetlené ako často a dlho máte danný tréning trénovať na to aby sa dostavili výsledky. Treba brať do úvahy váš level výkonnosti, kvalitu regenerácie…

Dajte si ale pozor na to aby sa vám nestalo,že budete trénovať viac kurzov ale ani jeden poriadne. V tom prípade si radšej zvolte len jeden alebo maximálne 2 ak si kurzy plánujete sprístupniť len na rok alebo mesiac.

 

Progress je istý, len to netreba prekombinovať!

V kurzoch je pripravný formulár, ktorý môžete vyplniť Vašimi otázkami týkajúcimi sa kurzu. Tento formulár funguje aj ako podporný nástroj ak by nastala technická alebo iná porucha.

Zakúpiť kurzy si môžete 3 spôsobmi. Zvolili sme paušálne platby s mesačným, ročným prístupom a jednorázovú platbu s doživotným prístupom. Tak isto sme pre vás vytvorili rôzne kombinácie kurzov, ktoré si môžete zvoliť. Tieto platby sú v rôznych cenových reláciách. Chceli sme vám umožniť výber, podľa vašich cieľov a finančných možností. Mesačná a ročná platba nie je záväzná, ak sa rozhodnete platbu zrušiť, nič Vám v tom nebude brániť. Jednorázová platba je určená pre Vás, ktorí chcete mať doživotný prístup a to s uskutočnením jedinej platby.

 

KURZY SÚ AKTUALIZOVANÉ A PRAVIDELNE OBOHACOVANÉ O NOVÝ OBSAH.

 

Je to teda projekt, ktorý sa neustále vyvýja a jeho hodnota bude postupom času stúpať preto prístup poriadne zvážte. Podrobnejšie vysvetlenie nájdete v sekcii.

 

ČLENSKÉ BALÍČKY

 

Áno. Pripravili rôzne kombinácie, ktoré si môžete sprístupniť. Flexibilita a sila je úzko spojená so stojkou. Ku kalistenike okrem sily potrebujete aj plné rozsahy, ktoré naberiete pomocou kurzu flexibility. Flexibilita si tak isto vyžaduje silu aby ste mali vaše svaly nie len flexibilné ale aj silne a stabilné, čo je dôležité k správnej vitalite kĺbov.

Spojenie kurzov je pre vás prínosné a práca na týchto kondičných vlastnostiach pozitívne ovplyvní váš pokrok. Upozorňujem na to aby ste sa orientovali v každom programe podľa inštrukcií a dodržovali pravidelnosť a dĺžku cvičenia. Ľahko sa môže stať, že budete robiť všetko naraz ale nič poriadne. Preto ak máte momentálne kapacitu sa venovať len jednému kurzu tak si sprístupnite len jeden a prípadne časom pridáte ďalší.

Záleží to od Vašich cielov a ambícií. Keďže ste sa tu dostali tak máte pravdepodobne ambíciu pracovať na viacerých kurzoch.Prečo? Jednoducho preto lebo tieto disciplíny vieme síce izolovať ale tak isto sa do veľkej miery spájajú.

 

PRÍKLAD

V kalistenike časom robíme kľuky v stojke.

Je to teda silový cvik, ktorý je spojený s kľuku a zo stojky.

 

KALISTENIKA + HANDBALANCING

Pri stojke potrebujeme dostatočnú flexibilitu celého tela. Na to aby sme mali správne polohované telo je potrebná flexibilita ramien a zápästia. Keď robíme pozície ako je straddle alebo tuck tak tie si vyžadujú flexibilitu bedier a chrbtice.

 

HANDBALANCING + FLEXIBILITA

V kalistenike potrebujeme strečovať telo na to aby sme vedeli využívať plný rozsah v pohybe, čo je základom správnej techniky pri cvičení. Pri drepoch potrebujeme flexibilitu členku a bedra, pri zhyboch a dipoch flexibilitu ramien a zápästia.

 

KALISTENIKA + FLEXIBILITA

Vyberte si teda kurzy podľa vašich aktuálnych cieľov a deficitov, či už v oblasti sily, flexibility alebo stojky a pokojne na nich začnite pracovať súbežne.

viac ako 100 hodín tréningov

300+ klientov s výsledkami

186 tréningov na jednom mieste

Testimonials

Povedali o mne

Nase tréningy sú vačšinu času online, ale za 3 roky sme urobili kus prace ako fyzickej tak aj po psychickei stránke. Verím eštete v niekoľko rokov pod jeho vedením.

Dana

S Miškem trénuju uz víc než rok online a zúčastnila jsem se dvou úžasných žiových Movement Campu. Z tréninku jsem maximálne nadšena, protože vidím jasné posuny jak v akrobatickych prvcich, tak v sile, vytrvalosti, flexibilite a celkové kondici.

Andrea

Od samého zaciatku sú už dva roky. Vel’mi kladne hodnotim individuálny prístup a pestrosť každého jedného tréningu.

JURAJ

Celý život som bojoval s bolesťmi krížov a chrbta. Nevydržal som sedieť v kine, šoférovať ani ísť na nákup. Bol som ešte veľmi mladý na takuto invaliditu vo veku 54 rokov. Michala som sledoval už pár rokov a videl som že tomu rozumie. Prvý tréning sme absolvovali v septembri. Po mesiaci ustáli bolesti chrbta, začal som makať s vlastnou váhou a venoval pozornosť technike a strečingu. Veril som mu na 100% a vysledky sa dostavili okamžite. Pred troma mesiacmi som ešte premýšľal nad operáciou ramien a dnes robím stojku na rukách a učím sa salto vpred. Môžem sediet celý deň v kancelárii alebo šoférovať dlhšie trasy úplne bez bolesti. Michal je kompetentný a jeho znalosti sú tým najväčším plusom. Je to ortopéd, fyzioterapeut aj masér, rehabilitačný expert, dobrý diagnostik, proste tréner akého som nikdy nestretol. Zvýšila sa mi kvalita zivota, mobilita, flexibilita, sila, schudol som 10 kg a cvičím rád aj so svojim 4 rocnym synom kalisteniku vďaka Michalovi.

Peter

Od prvého stretnutia na pohybovom kempe, bol Miško pre mňa veľkým impulzom, ako obohatiť svoj športový život. Jeho pohybová komplexnosť, výborné vedenie bolo pre mňa motiváciou začať s prvkami gymnasitky a stojky. Bez váhania som si zakúpila všetky kurzy s doživotným členstvom a zároveň veľmi odporúčam akúkoľvek formu vzdelávanie sa pod jeho vedením, či už osobné treningy alebo online.

Monika

S Miškom trénujem už cca 2 roky a môžem úprimne povedať, že som maximálne spokojná. Každý tréning je šitý na mieru, tak ako momentálne potrebujem a zároveň je ten tréning vždy pestrý, čo mi robí veľkú radosť, pretože sa nesmierne rada učím novým veciam.

Martina

Odoberaj

získaj pravidelné novinky

Some description text for this item