Akrobatické vystúpenia

o-mne-1
Akrobatické vystúpenia

Dychberúce vystúpenie

Unikátne akrobaticko-handbalancigové vystúpenie vám zaručí jedinečný zážitok! V sólovej show uvidíte akrobatické kúsky, z ktorých sa vám zatočí hlava a vychutnáte si plynulosť náročných "balančných techník" v kombinácii s prenikavou hudbou.

Hľadáte zaujímavý zážitkový program pre svoju akciu? Vystupujem na rôznych kultúrnych a športových podujatiach, firemných akciách, plesoch, súkromných alebo verejných udalostiach v rámci Slovenska a Česka. Kontaktujte ma!

Optimálne rozmery javiska: 8m x 6m

 

Momentálna

ponuka vystúpení

  • 1 x 5 min. vstup
  • 2 x 5 min. vstup: 2 rôzne choreografie s minimálne 10 minútovou pauzou medzi
  • 1x 5 min. vstup + vystúpenie s hovoreným slovom: vystúpenie, počas ktorého rozprávam a vysvetľujem publiku umenie Parkouru, Freerunningu, Kalisteniky a Handbalancingu. Počas tohto vystúpenia exhibícia postupne graduje a prevádzam publikum postupne od najjednoduchších prvkov po tie náročnejšie, podľa priestoru a podmienok
  •  

 

referencie

klienti povedali

S Michalom a jeho tímom sa pracuje výborne. Na festivaloch Za 7 horami aj Liptovfeste Michal predviedol dychberúce predstavnia a zároveň workshop pre deti aj dospelých s flexibilným, profesionálnym prístupom. Ocenili sme príjemné vystupovanie a kreativitu pri príprave akcie ako aj počas samotných eventov.

Lucia Jurečková

Vystúpenie Michala Barbiera na Letných Obecných Slávnostiach v Kuchyni, sme sledovali so zatajeným dychom a otvorenými ústami, ktoré bolo často prerušené búrlivým potleskom. Bolo úžasné sledovať, kam až siahajú ľudské možnosti, pretože niektoré cviky boli pre bežného pozorovateľa nepochopiteľné a takmer vymykajúce sa fyzikálnym zákonom. Napriek tomu, čo všetko dokáže a čo všetko dosiahol, pôsobil dojmom skromného človeka, ochotného sa aj dlho po vystúpení srdečne baviť s divákmi.

Róbert Bujna

Michal, ďakujem za výborné predstavenie, plné vydretej sily, vymakaného tela a ladného pohybu. Drźím palce a ešte veľa úspechov v živote. Palo M.

Pavel Milan

    Pošlite mi správu cez formulár
    Informácie

    Kontaktné info