Akrobatické vystúpenia

o-mne-1
Akrobatické vystúpenia

Dychberúce vystúpenie

Unikátne akrobaticko-handbalancigové vystúpenie vám zaručí jedinečný zážitok! V sólovej show uvidíte akrobatické kúsky, z ktorých sa vám zatočí hlava a vychutnáte si plynulosť náročných "balančných techník" v kombinácii s prenikavou hudbou.

Hľadáte zaujímavý zážitkový program pre svoju akciu? Vystupujem na rôznych kultúrnych a športových podujatiach, firemných akciách, plesoch, súkromných alebo verejných udalostiach v rámci Slovenska a Česka. Kontaktujte ma!

Optimálne rozmery javiska: 8m x 6m

 

Momentálna

ponuka vystúpení

  • 1 x 5 min. vstup
  • 2 x 5 min. vstup: 2 rôzne choreografie s minimálne 10 minútovou pauzou medzi
  • 1x 5 min. vstup + vystúpenie s hovoreným slovom: vystúpenie, počas ktorého rozprávam a vysvetľujem publiku umenie Parkouru, Freerunningu, Kalisteniky a Handbalancingu. Počas tohto vystúpenia exhibícia postupne graduje a prevádzam publikum postupne od najjednoduchších prvkov po tie náročnejšie, podľa priestoru a podmienok
  •  

 

referencie

klienti povedali

Nase tréningy sú vačšinu času online, ale za 3 roky sme urobili kus prace ako fyzickej tak aj po psychickei stránke. Verím eštete v niekoľko rokov pod jeho vedením.

Dana

S Miškem trénuju uz víc než rok online a zúčastnila jsem se dvou úžasných žiových Movement Campu. Z tréninku jsem maximálne nadšena, protože vidím jasné posuny jak v akrobatickych prvcich, tak v sile, vytrvalosti, flexibilite a celkové kondici.

Andrea

Od samého zaciatku sú už dva roky. Vel’mi kladne hodnotim individuálny prístup a pestrosť každého jedného tréningu.

JURAJ

    Pošlite mi správu cez formulár
    Informácie

    Kontaktné info