Camp

unikátny 4 - dňový pohybový pobyt

MOVEMENT CAMP je aktívny pobyt na 4 dni a 3 noci s ubytovaním v prírode, v ktorom vás sprevádzam svetom pohybu. Pobyt je zameraný na viacero pohybových schopností ako je SILA, ROVNOVÁHA, KOORDINÁCIA a FLEXIBILITA. Pohybový obsah kempu je zložený z disciplín ako sú: Handbalancing, Strečing (flexibilita / mobilita), Movement (pohybové cvičenia - Parkour), Kalistenika (silové cvičenia s vlastnou váhou), Akrobacia vo forme Freerunningu. V priebehu týchto dní vám odovzdávam dôležité poznatky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše pohybové ciele.

Camp

Movement camp je založený na týchto hodnotách

Na základe môjho coachingu v rámci osobných tréningov a seminárov, som si uvedomil, že stihnúť všetko za pár hodín a komplexne odpovedať na všetky otázky je nemožné. A tak vznikol MOVEMENT CAMP - príležitosť stráviť spoločne niekoľko dní a dokonale "vybrúsiť" váš “skill”. Camp je veľkou a hodnotnou skúsenosťou pre ľudí, ktorí milujú kreatívny pohyb a chcú sa v ňom ešte viac zdokonaliť.

Deň plný pohybu

Každý deň pobytu je zložený z niekoľkých tréningových jednotiek. Budete trénovať počas celého dňa a každý blok je zameraný na inú pohybovú oblasť.

ZDRAVÁ A PESTRÁ STRAVA

Vychutnáte si výživnú stravu a netradičnú kuchyňu.

Úžasná atmosféra

Zažijete kopec zábavy a pohybových zážitkov s partiou ľudí s rovnakou láskou k pohybu.

Pobyt strávený v prírode

Ubytujete sa v krásnom prostredí a vychutnáte si zaslúžený relax.

Množstvo informácií

Získate pomoc pri zostavení tréningového plánu a nazbierate množstvo poznatkov, ktoré vám pomôžu pokračovať v tréningu samostatne.
Fotky

Fotky z predošlých kempov

Niečo o Campe

najbližší camp bude 22-25.06.2023

Kde ?

Ubytovaní budeme na apartmánoch v Penzión pod Kriváňom (Dovalovo). Apartmány v tomto penzióne pohodlné a ponúkajú vynikajúci komfort.

CENA:

320€

Cena zahŕňa

 • Ubytovanie (3 noci)
 • Strava – plná penzia (variť nám bude výborná kuchárka, ktorá pripravuje veľmi chutné a pestré jedlá)
 • Tréneri 
 • Prenájom priestorov na tréning
 • Náradie a náčinie potrebné na tréning

4 plnohodnotné dni plné pohybu a tréningov pod mojím vedením

Tento letný camp bude na rozdiel od predchádzajúcich kempov 4 dňový ! Budeme mať teda viac času na tréning, regeneráciu a spoločný výlet vo forme turistiky v Nízkych Tatrách.

MAXIMÁLNA KAPACITA JE OPÄŤ 15 ĽUDÍ A UŽ TERAZ MÁME NAISTO OBSADENÝCH 10 MIEST. PRETO AK MÁŠ ZÁUJEM TAK NEVÁHAJ A PRIHLÁS SA !

Miesto tréningu

Trénovať budeme primárne v dvoch priestoroch:
 
 1. Limitless Academy ( gymnastická telocvičňa ), v ktorej máme množstvo náradia, náčinia a rôznych molitanových žinienok potrebných na bezpečný nácvik pohybov a rôznych akrobatických prvkov.
 2. Liptovský Hrádok (Sokolovňa) 
  K dispozícií budeme mať teda miesta ako stvorené pre tréning handbalancingu (stojky), cvikov na zlepšenie flexibility ( pohybových rozsahov ) a freerunningu / Parkouru ( akrobácia + umenie presunu ). Avšak nevylučujem aj vonkajší tréning v okolitých workoutových parkoch pre vysvetlenie techník kalisteniky a poriadny silový tréning.

STRAVA

V cene je plná penzia ( raňajky, obed a večera ), ktorú nám zabezpečí naša kuchárka Zuzka, ktorá nie len že robí veľmi chutné chody ale tak isto je aj výborným človekom a bude dotvárať super atmosféru. Jedlo bude ľahké ale nutrične bohaté. Chceme predsa podávať výkony že ? Preto nič ťažké na žalúdok. Zuzku si účastníci predchádzajúcich kempov nevedeli vynachváliť, takže sa máme načo tešiť 🙂

camp-formular
Neváhaj

PRIHLÁSTE SA NA CAMP!

Ak máte záujem prihlásiť sa na camp, vyplňte prosím nasledovný formulár. Po odoslaní prihlášky na uvedený mail dostanete podrobný program a informácie o platbe, ktorou potvrdíte vašu účasť. Teším sa na vás!


  Dátum narodenia: