Camp

unikátny 4 - dňový pohybový pobyt

WORKOUT CAMP je aktívny pobyt na 4 dni a 3 noci s ubytovaním v prírode, v ktorom vás sprevádzame svetom cvičenia s vlastnou váhou, regenerácie, stravy a pohybu. Pobyt je zameraný na viacero pohybových schopností ako je SILA, RÝCHLOSŤ, KOORDINÁCIA a FLEXIBILITA. Pohybový obsah kempu je zložený z disciplín ako sú: Kalistenika ( cvičenie s vlastnou váhou na všetky partie tela ), v rámci ktorej preberáme aj silové prvky ako napríklad ( Muscle up, Vlajka, Planche, Backlever, Front lever či Kľuk v stojke ... ) , Strečing (flexibilita / mobilita). V priebehu týchto dní vám odovzdávame dôležité poznatky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše pohybové ciele.

Camp

WORKOUT CAMP JE ZALOŽENÝ NA TÝCHTO HODNOTÁCH

Na základe môjho coachingu v rámci osobných tréningov a seminárov, som si uvedomil, že stihnúť všetko za pár hodín a komplexne odpovedať na všetky otázky je nemožné. A tak vznikol MOVEMENT CAMP - príležitosť stráviť spoločne niekoľko dní a dokonale "vybrúsiť" váš “skill”. Camp je veľkou a hodnotnou skúsenosťou pre ľudí, ktorí milujú kreatívny pohyb a chcú sa v ňom ešte viac zdokonaliť.

DEŇ PLNÝ TRÉNINGU

Každý deň pobytu je zložený z niekoľkých tréningových jednotiek. Budete trénovať počas celého dňa a každý blok je zameraný na inú tréningu oblasť.

ZDRAVÁ A PESTRÁ STRAVA

Vychutnáte si výživnú stravu a netradičnú kuchyňu.

Úžasná atmosféra

Zažijete kopec zábavy a pohybových zážitkov s partiou ľudí s rovnakou láskou k pohybu.

Pobyt strávený v prírode

Ubytujete sa v krásnom prostredí a vychutnáte si zaslúžený relax.

Množstvo informácií

Získate pomoc pri zostavení tréningového plánu a nazbierate množstvo poznatkov, ktoré vám pomôžu pokračovať v tréningu samostatne.
Fotky

Fotky z predošlých kempov

Niečo o Campe

najbližší camp bude 09-12.11.2023

Kde ?

 

Ubytovaní budeme na apartmánoch vo Villa Vista. Apartmány v tomto penzióne sú veľmi pohodlné a ponúkajú vynikajúci komfort.

 
LINK NA UBYTOVANIE : https://vilavista.sk/

 

CENA:

320€

Cena zahŕňa

  • Strava – plná penzia (variť nám bude výborná kuchárka, ktorá pripravuje veľmi chutné a pestré jedlá)
  • Tréneri 
  • Prenájom priestorov na tréning
  • Náradie a náčinie potrebné na tréning

4 plnohodnotné dni plné pohybu a tréningov pod mojím vedením

Workout kemp je nový formát kempu, ktorý vzišiel z Movement campu a je primárne cielený na silový tréning a oblasti súvisiace s ním (regenerácia, strava, strečing, masáže či otužovanie).

Maximálna kapacita je 17 Ľudí. Minimálna kapacita je 12 ľudí.

Miesto tréningu

Trénovať budeme primárne v dvoch priestoroch:
 

 

Trénovať budeme primárne v dvoch priestoroch:
 
  1. Limitless Academy ( gymnastická telocvičňa ) – Liptovský Mikuláš, v ktorej máme množstvo náradia, náčinia a rôznych molitanových žinienok potrebných na bezpečný nácvik pohybov ale hlavne ideálne podmienky na silový tréning a nácvik silových prvkov. LINK : https://limitlessacademy.sk/
  2. FitFactory Liptovský Mikuláš. 
    FitFactory je ďalší skvelý gym na silový tréning. Táto posilňovňa disponuje ako klasickými strojmi a voľnými váhami tak isto perfektnými priestormi s wokoutovým náradím a náčiním na tréning kalisteniky. LINK : https://ffactory.sk/

 Všetky tieto priestory budeme mať vyhradené vyslovene pre nás. 

STRAVA

V cene je plná penzia ( raňajky, obed a večera ), ktorú nám zabezpečí naša kuchárka Zuzka, ktorá nie len že robí veľmi chutné chody ale tak isto je aj výborným človekom a bude dotvárať super atmosféru. Jedlo bude ľahké ale nutrične bohaté. Chceme predsa podávať výkony že ? Preto nič ťažké na žalúdok. Zuzku si účastníci predchádzajúcich kempov nevedeli vynachváliť, takže sa máme načo tešiť 🙂

https://www.dobromila.sk/

camp-formular
Neváhaj

PRIHLÁSTE SA NA CAMP!

Ak máte záujem prihlásiť sa na camp, vyplňte prosím nasledovný formulár. Po odoslaní prihlášky na uvedený mail dostanete podrobný program a informácie o platbe, ktorou potvrdíte vašu účasť. Teším sa na vás!


    Dátum narodenia: